Sprzedam Faktury


Rzetelna sprzedaż kosztów i optymalizacja podatkowa

Nasza oferta


Sprzedaż kosztów jako optymalizacja podatkowa

Nasza specjalność to sprzedaż faktur (tzw. sprzedaż kosztów VAT) w celu optymalizacji podatkowej. Wszystkie oferowane przez nas dokumenty są rzetelnie księgowane po stronie wystawcy. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób fizycznych oraz spółek, które chcą obniżyć podatek od towarów i usług (VAT), podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) lub prawnych (CIT). Pomagamy również przy rozliczaniu dotacji publicznych lub sprzedaży nieruchomości.

Podczas ewentualnej kontroli skarbowej stan księgowy powinienem zgadzać się ze stanem faktycznym. Dlatego wskazane jest, aby kupowali Państwo faktury na środki trwałe, które już Państwo posiadają, usługi lub materiału eksploatacyjne. Nasza oferta jest szeroka, więc dostosujemy się do Państwa potrzeb. Sprzedajemy faktury (koszty VAT) na usługi reklamowe, informatyczne, szkoleniowe, doradcze, księgowe, audytorskie oraz sprzęt komputerowy, materiały budowlane i paliwa płynne. Oczywiście, posiadamy wszystkie wymagane prawem pozwolenia i koncesje.

Nasza oferta jest skierowana do Klientów polskich i zagranicznych. Mamy wielu stałych Nabywców z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Szczecina, a także Londynu, Dublina i kilku innych miejsc na terenie całej Unii Europejskiej. Gwarantujemy poufność oraz rzetelność transakcji. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Od dziś optymalizacja podatkowa będzie prosta i przyjemna!